Skip to content

Kontakt

Kontakta oss om du vill veta mer.

Hall

E-post: sales@obwiik.se | Telefon: 010-141 44 00

Erik Andreasen

erik.andreasen@obwiik.se
072-200 25 41

Försäljningschef Hall | Hall | Stockholm, Region Väst/Norra Norrland

Daniel Gabay

daniel.gabay@obwiik.se
072-342 54 11

Säljare | Hall | Stockholm, Region Öst/Mälardalen

Fisnik Nuhiu

fisnik.nuhiu@obwiik.se
070-815 39 39

Säljare | Hall | Växjö, Region Mellan/Södra

Roger Jonsson

roger.jonsson@obwiik.se
072-200 37 97

Säljare | Hall | Mora, Region Dalarna/Södra Norrland

Joachim Cronarp

joachim.cronarp@obwiik.se
072-342 81 24

Projektledare | Hall

Ludvig Forsberg

ludvig.forsberg@obwiik.se
072-200 47 09

Projektledare | Hall

Arbetstält/Väderskydd

E-post: sales@obwiik.se | Telefon: 010-141 44 00

Daniel Almqvist

daniel.almqvist@obwiik.se
072-342 81 27

Chef Väderskydd | Arbetstält/Väderskydd | Sverige

Emil Ahmetspahic

emil.ahmetspahic@obwiik.se
072-522 11 99

Säljare | Arbetstält/Väderskydd | Mälardalen

Piotr Kwasny

piotr.kwasny@obwiik.se
072-342 54 12

Projektledare | Arbetstält/Väderskydd

Quick-up tält & print

E-post: sales@obwiik.se | Telefon: 010-141 44 00

Helén Ström

helen.strom@obwiik.se
070-404 51 70

Innesäljare | Quick-up tält & print

Administration

E-post: sales@obwiik.se | E-post ekonomi: ekonomi@obwiik.se | Telefon: 010-141 44 00

Adress: Borrvägen 3, SE-155 93 Nykvarn

Mer information om kontakt med O.B. Wiik AB ekonomi.

Johan Eckerby

johan.eckerby@obwiik.se
072-342 54 14

Verkställande direktör | Administration

Jonas Ekefjord

jonas.ekefjord@obwiik.se
070-615 54 47

KMA | Administration

Bozena Marzec

bozena.marzec@obwiik.se
072-342 58 80

Ekonomiassistent | Administration

Mia Fagerlund

mia.fagerlund@obwiik.se
072-342 81 26

Ekonomiassistent | Administration

Kenneth Cavander

kenneth.cavander@obwiik.se
072-342 54 15

Leveransansvarig | Administration

Andreas Pettersson

andreas.pettersson@obwiik.se
072-342 81 25

Lagerchef | Administration

Thomas Ardland


Senior konsult

Tobias Håkansson

tobias.hakansson@obwiik.se
0722-22 23 99

Affärsutveckling/Marknad

Här finns vi

Borrvägen 3, SE-155 93 Nykvarn
Vägbeskrivning

Hyra eller äga?

Osäker på vad som vore mest lämpligt för dina ändamål? Kontakta oss så kommer vi tillsammans fram till den lösning som är bäst för dig.

Vi erbjuder bra och flexibla finansieringslösningar och ingår gärna hyresavtal.

Visste du att vi även säljer begagnade produkter? Allt behöver inte vara helt nytt – du kan göra besparingar för både miljön och plånboken genom att köpa begagnat.

– Bra för både miljön och plånboken alltså!

Kontakta oss för mer information.

010-141 44 00
sales@obwiik.se